Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sohbetelit/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı okuma
yorum sayısı 1 yorum

2019 Bayanlarda Saç Modası


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sohbetelit/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

 

2019 yılı ilkbahar ve yaz sezonu trend saçı belli oldu. Bu senenin yaz modasında at kuyrukları ön planda. Özellikle de yukarıdan değil de daha aşağıdan toplanan ve zarif gösteren at kuyruklarını bu sene bayanlarda oldukça fazla bir şekilde göreceğe benziyor. Tabi ki tüm bayanlarda at kuyruğunu aşağıdan toplamak moda değil. At kuyruklarının toplanış şekli bayanların yüz şekli ile orantılı olmalı. Bazı bayanlar oval, bazı bayanlar yuvarlak, bazı bayanlar dikdörtgen yüz şekline sahip olmakta. Bu yüzden de bu bayanların at kuyruklarını toplama şekli farklı olmaktadır.
2019 yılı saç modasında trend olan toplanış biçimi olan at kuyruğu oval yüz şekline sahip olan bayanlar için her tarz toplanır. Bu bayanların yüzleri oval olduğundan dolayı yukarıdan, enseden her türlü at kuyruğu şekli uygun olmaktadır. Yuvarlak bir yüze sahip olan bayanlar ise; saçlarını yukarıdan at kuyruğu yapmalı ve saç üstlerini krep yardımı ile kabartmalıdırlar. Dikdörtgen yüz biçimine sahip olan bayanlar yüzlerini çok fazla öne atmamak için saçlarını yukarıdan topladıktan sonra yüzlerine 1 2 parça perçem bırakmalıdırlar. Kalp şeklinde bir yüze sahip olan bayanların alınları geniş olduğundan dolayı kakül kestirmeli ve at kuyruklarında bu kakülleri alınlarına bırakmalıdırlar.
Bu şekilde ayrıntılara dikkat edildiği takdirde bu senenin trend saçının üstesinden başarı ile gelmiş olur ve muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hızlı Kilo Verilmesine Yardımcı Şaşırtıcı 2 Besin başlıklı makalemizde bitkisel ilaçlar, kadınlar ve kilo ve kadınlar ve zayıflama hakkında bilgiler verilmektedir.

önceki sohbet yazısı
sohbet Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?