google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı okuma
yorum sayısı 2 yorum

2019 Saç Rengi Modası


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sohbetelit/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

 

 

2019 senesinde de en fazla öne çıkan konulardan biri bu senenin saç rengi modası olmaktadır. Geçen senelerde kızıl renkler daha çok hakimken, bu sene biraz daha sarıya doğru kayma gözlenmektedir. Bu sene hem doğallık hem de o doğallık ile sağlanan çekicilik moda olduğundan olayı gözü fazla yoran renkler yerine daha sade renkler moda olmaktadır. Işıltılı ve kızıl gibi baskın renkler sarının ve kahvenin tonlarına kendini bırakmıştır. Özellikle de yazın geliyor olması ve tatil günlerinin yavaş yavaş başlaması sebebi ile bu senenin modaları da konuşulmaya başlandı. Saç renkleri modasını da bayanlar araştırmaya ve yaptırmaya koyuldu bile. Bizler de bu yazımızda sizlere 2019 yılının saç rengi modasından söz edeceğiz.
2019 saç rengi modasında platin sarısı ön planda olan renkler arasında. Platin sarısı çok açık bir sarı olduğundan dolayı makyaj gerektiren bir renk. Bu sebeple çok fazla makyaj yapmayan bayanlar platin sarısını kullanmamalılar. Makyaj yapan bayanlar ise; tereddüt etmeden saçlarını sarıya boyatabilirler. Altın sarısı da bu senenin moda sarılarından bir tanesi. Özellikle saçlarının yıpranmış olduğunu düşünenler altın sarısının ışıltısı ile saçlarına yeniden bir canlılık kazandırabilirler. Altın sarısı bu senenin moda renkleri arasında en parlak olanıdır. Bej küllü sarı rengi ise; moda olan son sarı renk. Bu rengi özellikle hem buğday hem de beyaz tenli olan bayanlar tercih edebilirler. Orta yaşlı ve makyaj yapmayan bayanlar bej küllü sarıyı tereddütsüz seçebilirler. Saç rengi rotamızı sarıdan kahverengiye doğru çeviriyor. Açık ve sade kahve tonları da bu senenin moda saç renkleri arasında yer almakta. Bu sebeple esmer ya da kumral bayanlar bu renkleri tercih edebilirler.
Bu sene genel olarak daha az röfle ve daha çok sadelik ön planda Belirtilen renklere ve sadeliğe dikkat edildiğinde bu senenin modasına uyulmuş olunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2019 Bayanlarda Saç Modası başlıklı makalemizde 2019 bayan saç modası, bayan makyaj ve bayan moda hakkında bilgiler verilmektedir.

önceki sohbet yazısı
sohbet Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (2 Yorum)

  • Saç rengimi değiştirmeyi seviyorum ama sürekli değişim saçlarıma zarar veriyor kuruyor saçlarım ve yıpranıyor bu yüzden çözüm ararken doğal keratin önerenler oldu baya araştırdıktan sonra patentli olan doğal keratin buldum aldım artık saçlarım için sadece patentli keratin kullanmaya başladım tüm saç bakımımı yapıyorum saçlarıma yıpranma kuruluk falan kalmıyor etkisi kalıcı olduğu için sürekli kullanım da gerekmiyor.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?