google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
SohbetElit.Net
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı okuma
yorum sayısı 9 yorum

Facebook Kapatılan Hesabı Açma


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sohbetelit/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Facebook Kapatılan Hesabı Açma Kapatılan facebook hesabını açma işlemi biraz sıkıntılı ve uğraştırıcı bir yoldur.

Artık günümüzde en çok kullanılan Facebook hesaplarının kapanma riski de bulunmaktadır. Hesabınız kalıca olarak sildiyseniz veya bir şekilde açamıyorsanız bu makalemiz de bu konu ile ilgili açıklama yapılacaktır. İsteyerek veya istemeyerek yapmış olduğunuz kural ihlallerinden dolayı Facebook yöneticileri hesaplarınızı kapatabilir. Bu tür durumlarda Facebook yöneticilerini E-Mail atmanız gerekmektedir. Bunun dışında telif haklarını ihlal eden içeriklerden dolayı veya şikayetten dolayı kapatılan Facebook hesapları da bulunuyor. İşte bu yüzden kapanan hesaplar hakkında merak edilenleri ele aldık. Facebook hesap kapatıldı, geri nasıl açılır? Facebook hesabı neden kapatılır? Kapatılan Facebook hesabı nasıl açılır? Facebook hesabım neden kapatıldı? Facebook hesabım engellendi, tekrar giriş gibi merak edilen soruların yanıtlarını ve tekrar geri açma yöntemlerini paylaşıyoruz.Eğer hesabınızın yanlışlıkla kapandığını düşünüyorsanız bu durumu Facebook’a bildirerek itiraz edebilirsiniz. Facebook yönetimi, kapatılan hesaplar için bir sayfa oluşturmuş ve bu sayfa aracılığıyla itirazda bulunarak hesabınızın tekrar açılmasını sağlayabilirsiniz.Diğer bir yöntem ise bazen Facebook hesabı kapanmadan önce onaylara sunar, fakat birçok kullanıcı bu durumu kapatıldı sanarak ümüdi keser. Fakat hesabınıza giriş yaptığınızda güvenlik onayında ise sizden numara veya kimliğiniz ile onaylamanızı isteyecektir ve sizlerde kimliğinizin fotoğrafını atarak hesabınızı açabilirsiniz (hiç bir sakıncası yokturdur). Bu yöntem sayesinde Facebook sizin gerçek bir kullanıcı olduğunuzu anlayarak sizin hesabınızı yeniden aktif eder.

Bir önceki yazımız olan Malatya Sohbet başlıklı makalemizde kayısı diyarı, Malatya chat ve Malatya Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

önceki sohbet yazısı
sohbet Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (9 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?