google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı okuma
yorum sayısı 1 yorum

Hızlı Kilo Verilmesine Yardımcı Şaşırtıcı 2 Besin


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sohbetelit/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Son günlerde özellikle kadınlarda ve çocuklarda obezite ve kilo alma artışı artmaktadır.Uzmanlar bu durumun sebepleri arasında; fast-foodu alışkanlık haline getirmek, yoğun şekilde yaşanan stres, kadınlarda görülen adet gecikmeleri ya da menopoz olarak göstermektedir. Bu durumdan şikayetçi olan kadınlar ise diyetlere başvurmaktadır. Çoğu bayan kulaktan dolma bilgiler ile diyet yapmakta kısa sürede kilo verseler bile; ardından hemen verdikleri kiloları hatta verdikleri kilodan daha fazlasını bile vücutlarına almaktadır. Yanlı diyetler uygulamak yerine bilim insanlarının araştırma sonuçlarına ve diyetisyenlere kulak asılması gerekmektedir.
İsviçreli bilim adamları diyet yapan veya halihazırda yapmakta bulunan kadınların hızlı ve sağlıklı kilo verebilmesi için bir araştırma yapmıştır. Araştırma için 39 kadından oluşan iki grup oluşturmuşlardır. Bir grubun doymuş yağlı yiyecekler, diğer grubun ise; doymamış yağlı yiyecekler ile beslenmesini sağlayarak araştırmaya başlanmıştır. 1 ay boyunca bu uygulamayı uygulayan iki gruptan doymuş yağlı yiyecekler ile beslenen grup kilo verirken; doymamış yağ ile beslenen grup kilo almıştır.

Bazı zayıflama ile ilgili bitkiler bile ölümlere neden olurken, bitkisel ilaçlarda bile çok dikkat edilmelidir..

Bir önceki yazımız olan Mutlu Bir İlişkinin Sırları başlıklı makalemizde cinsellik, ilşki ve kadın erkek ilişkileri hakkında bilgiler verilmektedir.

önceki sohbet yazısı
sohbet Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?