google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
kızlarla sohbet
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı okuma
yorum sayısı 11 yorum

Kızlarla Sohbet


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sohbetelit/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Artık Kızlarla Sohbet sitesi oldukça fazla olmaktadır bunun sebeplerinden biriside sohbet sitesi sayesinde site içerisinde olan kızların site sahiplerinden para almalarıdır bu sayede’de para kazanmalarıdır. günümüzde eski sohbetleri bulamıyoruz genel olarak genç kitlenin online mobil sohbet için bağlanmaları bu sohbet anlayışını değiştirmektedir genelde genç kitlenin çok olduğunu düşünürsek kızlarla sohbet odalarımızın sohbet sitemizde neden olduğunu sizlere daha net anlatabileceğiz kızlarla sohbet denildiğinde herkes illegal siteler gibi bizlerinde sadece para kazanmak yada kullanıcı kitlelerini çekmek amaçlı kızlarla sohbet odasını aktif ettiğimizi tahmin edebilir fakat. bizler bu anlayışın tamamen tersi bir düşünceyle kızlarla sohbet odalarımızı aktif etmiş bulunmaktayız. bazı bayan kullanıcılarımız bay kullanıcılarımızla konuşmak istemiyorlar. ve bundan rahatsızlık duyuyorlar özellikle özellerde verilen rahatsızlıklardan çok şikayetçi olduklarını düşünürsek bu kararımızın ne kadar olumlu olacağını sizlerde anlayabileceksiniz. her hangi bir sohbet odasına girdiğimizde bizi onlarca kişi rahatsız etmektedir özellerimiz bay kullanıcı ile dolmaktadır ama bayan arkadaşlarımız sohbet için gelmektedirler ama bu aşırı olduğunda ve bazı kullanıcılarımızın argo ve küfürlerle bayan arkadaşları rahatsız ettiklerini gözlemledik bu yüzden yönetim kararı olarak kızlarla sohbet odasını aktif etmiş bulunmaktayız. peki bu kanala girişler nasıl olacak ve şartları nelerdir. sohbet sitesi üzerinde bayan arkadaşlarımız site içi yöneticilerimizden kızlarla sohbet kanalına girmeyi talep edecektir. bayan yöneticilerimiz sizin bayan olduğunuz teyit ettikten sonra kızlarla sohbet odasına giriş yapabileceksiniz bu sayede güveni ve kaliteyi sağlamış olacağız tabi kızlarla sohbet kanalı global bir kanal değildir sadece yönetimin siz bayan kullanıcılarına bir jestidir. bizler bir sohbet sitesi olarak bütün kullanıcılarımızın rahatlığını ve güvenliğini sağlamakla mükellefiz bu yüzden sizlerin de bizlere verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederiz. peki sizde bayansanız neden kızlarla sohbet odamızda değilsiniz sizi’de bekleriz.

kızlarla sohbet
Ücretsiz sohbet sohbet sitesi sohbet odaları mobil sohbet sohbet odası

Bir önceki yazımız olan Sohbet Burada başlıklı makalemizde burada, sohbet ve sohbet burada hakkında bilgiler verilmektedir.

önceki sohbet yazısı
sohbet Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (11 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?