google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
sohbet odası
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı okuma
yorum sayısı 1 yorum

SOHBET ODASI


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sohbetelit/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Sohbet Odası

Sohbet Sitesi

Mobil Sohbet

Sohbet Odaları

Sohbet Siteleri

Her gün Sohbet Odası girişleri hızla yükselen Sohbet Sitesi olmaktayız sizlerin katkılarıyla her gün büyümeye devam etmekteyiz. 2019 yılında güncelleştirmeler yapacağımızı söylemiştik siz kullanıcılarımıza sohbet odası olarak bu güncellemelerin bir çoğunu yaptık bunlar içinde hosting şirketimizide degiştirmemiz oldu bu yüzden siz kullanıcılarımıza bunu iletmek istedik. oyun botları güvenlik ve bir çok eğlence botlarımız ve arayüzleri değiştirmiş bulunmaktayız. yeni temalarımız ve etkinliklerimiz bu yıl oldukça artış göstermiştir. sizlere her dayim en iyi hizmeti sunmaktayız ve sunmaya devam edeceğiz. Sunucu içerisindeki global kanallarda yetki dağıtımı olacaktır bunu geçmişte gene duyurmuştuk bu yüzden forum ve sunucu üzerinde kullanıcılarımıza yeniden hatırlatmak istedik sohbet odası içerisinde global kanallarda owner sop ve aop alımları olacaktır. ayrıca helper alımlarıda olacaktır oper alımlarıda keza olmaktadır siz kullanıcılarımız içinde eski kadrolardan oluşan kullanıcılarımız incelenip bu söylenen katağoriler den herhangi birine atanacaktır. bu konulardan ziyada siz sohbet odası severler için sohbet sitesi içerisinde yeni düzenlemelerimiz olmaktadır bunlardan biriside moderatör alımı olacak makale yazan kişiler web departmanına seçilecektir. arkadaşlar bu konularda sizlerin aylardır ve yıllardır sohbet odası içerisinde sohbet sitesine hizmetleriniz için küçük bir armağan olarak sizlere sunulmaktadır siz kullanıcılarımız için sohbet odası içeriği her konuda değişmiş ve sizlerin de sayesinde dahada çok değişecektir. hepimiz biliyoruz ki sohbet siteleri oldukça aktifleşmiştir. mobil sohbet ağıda bir o kadar aktifleşmiştir. buna dayanarak biz bir sohbet odası olarak sizlere bu sohbet sektöründeki en iyi hizmetleri vere bilmek adına bu yıl size daha çok hizmet sunmaktayız ve sunacağız kalite ve güveni en neşeli sohbet odası keyfini kaçırmayın sizlere dolu dolu sohbet veren tek sohbet sitesi olarak sizleri sevgiyle karşılıyor mutlulukla uğurluyoruz. sizde bu kayifli sohbeti kaçırmamak için google üzerinden mobil sohbet yada bilgisayar ağlarıyla en basiti applet ağlarla bile sohbet odası girişi yaparak en iyi hizmeti kaliteyi ve güveni ayriyeten sohbetin doruk noktalarına ulaşmak için sizi de bekliyoruz aramıza durma sende bağlan sohebtelit le hayata ,)

Bir önceki yazımız olan En Yeni Romanlar başlıklı makalemizde 2019 romanları, 2019 yeni romanlar ve en yeni roman hakkında bilgiler verilmektedir.

önceki sohbet yazısı
sohbet Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?