google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
SOHBET ODASI NEDİR
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı okuma
yorum sayısı 1 yorum

SOHBET ODASI NEDİR ?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sohbetelit/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Sohbet odası

Sohbet Sitesi

Mobil Sohbet Odası

Mobil Sohbet Sitesi

Yazılı Sohbet Odası

Bu başlık altında Sohbet Odası dünyası oldukça büyüktür sesli sohbet , görüntülü sohbeti kameralısı omegle yada azar türü bir çok sohbet sitesi vardır. ama genelde sesli ve yazılı sohbet odası olarak ayrılır. günümüzde insanlar mobil ağlarla oldukça iç içedirler buna göre bilgisayarın yerini mobil ağlar almış diyebiliriz dolayısı ilede bilgisayar kullanıcı az olduğu için mobil sohbet odası kullanıcısı fazlası ile artış göstermiştir. sohbet odası nedir ? diye sorduğumuzda google ‘da bir çok makale ve tanıtım yazıları çıkacaktır fakat sohbet odası nedir ? sorusuna cevap verecek olsaydık tam anlamıyla bir çok cevap şıkkımız olacaktır ama genel olarak sohbet odası sohbet severlerin birleştiği bir sohbet sitesidir diyebiliriz. kişilerin bir araya gelip ortak sohbet alanıdır da diyebiliriz. arkadaşlar sohbet odası gerçekten de artık kullanıcılarına bir çok konuda avantajlar sağlamaktadır önceden sadece sohbet amaçlı giren kişiler artık sohbet odasını farklı amaçlarla kullanmaktadırlar iyi yada kötü amaçlar taşıyan bir çok kullanıcısı olan bu platformda bağımlılık yapan bir ortam vardır kişiler başladıktan sonra kurtulamamaktadırlar sebebini hep merak etmişimdir aslında bir gün araştırmada yapmışımdır araştırmam sonucu gördüm ki sanal sohbet odasını kullanan kişilerin çoğu gerçek hayatta arkadaş çevresi olmayan kendilerini gerçek hayattan soyutlayan kişilerdi bu kişiler sanal ortamda yani sohbet odası içerisinde konum yer edinmiş bu konumlarını gerçek hayatta edinememiş kendilerini sohbet odası içerisinde mutlu hisseden kişilerdi tabikide bu çoğumuza tuaf hatta enteresan gelecektir. fakat ülkemizde o kadar soyutlanmış insan olduğunu düşünürsek bu tür kişilerin sanal sohbet odası içerisindeki müptelası oldukları sohbet sitesi seçimlerini hor görmemeliyiz buna göre şunu diye bilirim ki sohbet odası nedir ? sorusuna aslında sohbet odası kişilerin karekterlerini ve gerçek hayatta yapamadıklarını sohbet odası içinde yaptıkları insanların yalansız olduğu bir dünyada diyebiliriz. yalansız kelimesi kullandık evet çünkü hepimiz sanalı bir yalan dünya olarak biliriz peki hiç şu gözle baktınız mı ? gerçek dünyada etrafımızdaki yada yabancıları üzecek kıracak davranışlardan sakınırız çünkü gerçek tir bize döngüsü olacaktır. peki ya sanal dünyada öylemi ? gerçekleri saklamayız çünkü bir korkumuz yoktur nede olsa fişi çek gitsin hayat bitsin kafasını taşırız bu mantık oldukça herkes açısından gerçektir. işte bu yüzden sohbet odası nedir ? söyleyeyim size sohbet odası insanların gerçek oldugu bir dünyadır yalansız karekterlerini döktükleri bir dünyadır sizde farklı yada aynı düşüncelere sahipseniz yorumlarda bizle paylaşın düşüncelerinizi sohbet odası nedir ? sizce ?

SOHBET ODASI NEDİR
SOHBET ODASI NEDİR SOHBET ODASI SOHBET SİTESİ

Bir önceki yazımız olan Sohbet Odaları İsimleri başlıklı makalemizde domain isimleri, sohbet domain isimleri ve Sohbet isimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

önceki sohbet yazısı
sohbet Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?