Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sohbetelit/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
Admin
Admin tarafından gönderildi.

okunma sayısı okuma
yorum sayısı yorum yok

Van Sohbet


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sohbetelit/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Van Sohbet www.sohbetelit.net ailesi şimdi sizlere Van sohbet odaları açmış bulunmaktayız. Gelin Van Sohbet olarak Van ilinin kısa bir tanıtımı yapalım.
Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Van’ın kuzey kısmında Ağrı, güney kısmında ise Hakkari yer almaktadır. Van Gölü’nü çevrelemekte olan dağlar şehrin tüm sınırlarını oluşturmaktadır.

Son derece sert bir karasal iklime sahip olan Van’ı ziyaret etmek için en ideal dönem ilkbahar dönemleri olacaktır. Kış aylarında kar yağışlı olan Van’ın iklimi diğer yakın bölgelere göre biraz daha yumuşaktır.

Van’da Nerede Konaklanır?

Yaz ayları sıcak geçmesine rağmen Van Golü’nün yarattığı etki sayesinde bölgede serinlik hakim olur. Coğrafi konumu sayesinde doğa aktivitelerine de elverişli olan Van, kayak severlerin kışın da ziyaret edebileceği bir yerdir.

Van bölgesine karayolları, demiryolları ve havayolları ile ulaşım sağlanabilir. İstanbul’dan karayolu ile toplamda 1610 km’lik mesafe vardır ve 18 saat sürebilmektedir. Havayolu şirketleri ise Ankara’dan aktarmalı uçuş sağlamaktadır.

Van’ın merkez bölgeleri Cumhuriyet Caddesi ve ünlü Maraş Caddesi’nden oluşmaktadır. İki caddeye yakın olan yerlerde konaklamak istediğiniz zaman farklı alternatif seçenekler ile karşılaşabilirsiniz. Ana caddelere yakın olan sokaklarda ekonomik bir biçimde konaklayabilmek mümkündür. www.sohbetelit.net ve www.laklak.org adresine gelerek Van Sohbet odasına girip sohbete başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uşak Sohbet başlıklı makalemizde Uşak, Uşak chat ve Uşak sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

önceki sohbet yazısı
sohbet Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?